METODA PROJEKTU

Korzyści

Ułożenie spójnego programu, proste przydzielenie zadań, szybka wymiana informacji w zespole składającym się z uczniów z różnych klas, wyeliminowanie konieczności spędzania nadgodzin w szkole. Do tego atrakcyjna i intuicyjna forma, która sprawi, że praca metodą projektu stanie się przyjemnością zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.

Funkcjonalność

Praca metodą projektu daje nieskończone możliwości dzielenia się wiedzą i kompetencjami, uczy logicznego łączenia faktów z różnych dziedzin i pracy zespołowej. Jest wartościowym narzędziem zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów. Czasem jednak może się okazać, że logistycznie łatwiej zorganizować wyprawę na Mount Everest. Mamy rozwiązanie.

Cennik

Przyjrzyjmy się wymaganiom stawianym placówkom oświatowym i środkom finansowym, jakie otrzymują do dyspozycji… Chyba wszyscy zauważamy tutaj rażąca dysproporcję? Dlatego cena modułu Metoda Projektu została dostosowana do możliwości szkół, a jego zakup zwraca się wielokrotnie. Sprawdź, jakie dodatkowe korzyści zyskasz w rozsądnej cenie.

Zakup, dostarczenie produktu i gwarancja wsparcia

Zobacz, jak prosty jest zakup modułu Metoda Projektu i jak szybko zyskasz dostęp do wszystkich zakupionych funkcjonalności. Wraz z modułem otrzymasz starannie przygotowaną instrukcję obsługi, a w razie jakichkolwiek pytań nasi specjaliści służą wsparciem. Dla pierwszych szkół, które zakupią moduł, przewidujemy szkolenia w placówkach!